Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

1 lutego spotkanie o programach Interreg Europa, Region Morza Bałtyckiego i Europa Środkowa – jeśli te nazwy nic Ci nie mówią, koniecznie zarejestruj się!

Zapraszamy na seminarium wprowadzające do programów współpracy transnarodowej i międzyregionalnej. Spotkanie odbędzie się online 1 lutego 2023 r. w godz. 10:00 – 12:00.

Do udziału zachęcamy osoby, które do tej pory nie zetknęły się z programami Interreg Europa, Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego oraz tych z Państwa, którzy poszukują dla swoich instytucji nowych możliwości finansowania i współpracy ponadnarodowej. Środki unijne z trzech programów Interreg są dostępne dla wszystkich polskich województw, dla:

  • władz centralnych,
  • samorządów regionalnych,
  • samorządów lokalnych,
  • instytucji publicznych,
  • organizacji pozarządowych.

Przedsiębiorcy posiadający osobowość prawną mogą skorzystać z oferty programów Interreg Region Morza Bałtyckiego i Interreg Europa Środkowa.

W trakcie spotkania przedstawimy zakres tematyczny i podstawowe zasady przygotowania projektów oraz wnioski płynące z zakończonych pierwszych naborów.
W seminarium wezmą także udział przedstawiciele beneficjentów. Opowiedzą o tym, co udział w międzynarodowych projektach zmienił w ich otoczeniu, o konkretnych rezultatach współpracy z zagranicznymi partnerami i własnych doświadczeniach.

Ramowy program spotkania  (PDF 204 KB)

Rejestracja zakończona

 baner o spotkaniu na temat trzech programów Interreg