Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Zapraszamy do udziału w konsultacjach Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027, które trwają od 1 do 22 czerwca 2021 r.

Projekt programu oraz formularz do zgłaszania uwag są dostępne w zakładce Konsultacje programów.

Program będzie realizowany na obszarze jedenastu krajów, z których osiem to państwa członkowskie UE (Dania, Estonia, Finlandia, Litwa, Łotwa, Polska, Szwecja i część Niemiec) oraz trzy państwa partnerskie (Białoruś, część Norwegii i Rosji). Instytucją Zarządzającą transnarodowym programem Interreg Region Morza Bałtyckiego jest Bank Inwestycyjny Szlezwik-Holsztyn z siedzibą w Kilonii w Niemczech.

Projekt transnarodowego Programu Region Morza Bałtyckiego 2021-2027 opracował Wspólny Komitet Programujący, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich państw z obszaru programu, reprezentujący administrację centralną i regionalną. Jego przygotowanie poprzedziły analizy i międzynarodowe konsultacje organizowane przez Instytucję Zarządzającą i Wspólny Sekretariat programu.

Otrzymane w terminie uwagi rozpatrzymy i przekażemy do Instytucji Zarządzającej programem Region Morza Bałtyckiego 2021-2027.