Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Wstępne konsultacje projektu Strategii programu Interreg Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia-Polska 2021-2027

Od 7 do 25 czerwca 2021 r. odbędą się wstępne pisemne konsultacje dotyczące projektu Strategii programu Interreg Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia-Polska na lata 2021-2027. 

Formularz do zgłaszania uwag

Od 7 czerwca br. będzie aktywny formularz on-line, poprzez który zainteresowane przyszłym programem instytucje i osoby będą mogły składać uwagi, propozycje uzupełnień oraz sygnalizować pomysły na projekty współpracy transgranicznej z Meklemburgią-Pomorzem Przednim i Brandenburgią. Formularz ten będzie dostępny pod następującym linkiem

Projekt strategii Programu oraz przegląd pytań zawartych w formularzu zostaną w najbliższym czasie opublikowane na stronie programu, w zakładce „Proces tworzenia Programu Współpracy na lata 2021-2027”.

Spotkanie informacyjne online

Zapraszamy wszystkie osoby, instytucje i organizacje zainteresowane przyszłym programem na wydarzenie informacyjne 8 czerwca 2021 (wtorek), godz. 10:00-13:30. W wydarzeniu wezmą udział m.in. przedstawiciele Komisji Europejskiej, instytucji programowych oraz wykonawcy, który przygotowuje projekt programu operacyjnego.

Agenda (PDF 840 KB)

Wydarzenie odbędzie się online na platformie ZOOM i będzie tłumaczone symultanicznie na języki polski i niemiecki. Organizatorzy proszą o rejestrowanie się na wydarzenie poprzez link rejestracyjny. Po rejestracji otrzymają Państwo bezpośredni link do spotkania. 

Zapraszamy do udziału!