Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Ważne daty dla wnioskodawców Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027

Program Interreg Region Morza Bałtyckiego organizuje webinaria dla wnioskodawców planujących złożenie projektu w nadchodzącym naborze.

Prosimy o zarezerwowanie dat:

  • 17 listopada 2021 roku o obszarach tematycznych: Odporne gospodarki i społeczności, Usługi publiczne odpowiadające na potrzeby mieszkańców
  • 25 listopada 2021 roku o obszarach tematycznych: Zrównoważone wody, Niebieska gospodarka
  • 8 grudnia 2021 roku o obszarach tematycznych: Gospodarka o obiegu zamkniętym, Transformacja energetyczna, Inteligentna zielona mobilność.

Zapraszamy do udziału w nadchodzących webinariach i poznania możliwości dofinansowania międzynarodowych działań z programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2021-2027.

banerek o webinariach dla wnioskodawców

Zachęcamy do obejrzenia materiałów wideo o ofercie tematycznej celów szczegółowych programu oraz nawiązywania kontaktów z instytucjami krajowymi i zagranicznymi na platformie poszukiwania partnerów.

Więcej informacji o szczegółach 1. naboru projektów i planowanych webinariach zostanie opublikowane w listopadzie 2021 roku na stronie interreg-baltic.eu

1 grudnia br. Krajowy Punkt Kontaktowy organizuje dla polskich wnioskodawców Seminarium informacyjne nt. pierwszych naborów projektów.

Szczegóły spotkania oraz rejestracja zostaną udostępnione na stronie www.ewt.gov.pl w późniejszym terminie.