Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne o programach Interreg: Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa, Europa – rejestracja do 20 września 2021 r.

Nowy Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Śląskie zaprasza na spotkanie informacyjne o programach Interreg Europa Środkowa, Interreg Region Morza Bałtyckiego i Interreg Europa na lata 2021-2027. Spotkanie odbędzie się online 23 września 2021 roku w godzinach 10:00-12:15.

W trakcie spotkania przedstawiciele Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej przedstawią dobre praktyki oraz zaprezentują ofertę tematyczną programów na lata 2021-2027 i harmonogramy przygotowania pierwszych naborów wniosków. 

Partnerzy projektów z lat 2014-2020 opowiedzą o tym, jak współpraca z zagranicznymi instytucjami pomogła w rewitalizacji terenów poprzemysłowych, promocji innowacyjnego podejścia do cateringu finansowanego ze środków publicznych, planowaniu wykorzystania przyjaznych środowisku środków transportu.

Szczegółowe informacje są dostępne w programie spotkania. Organizatorzy zapraszają do udziału zainteresowanych z całej Polski (pierwszeństwo mają instytucje z terenu województwa śląskiego). Zgłoszenia prosimy przesyłać do 20 września 2021 r. na adres biuro@europedirect-slaskie.pl.