Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Ostatni nabór Interreg Europa: poszukiwanie partnerów do współpracy

Czwarty, ostatni nabór wniosków w programie Interreg Europa trwa do 22 czerwca 2018 roku. Szczegółowe warunki konkursu (Terms of Reference) są dostępne w pakiecie dla aplikantów.

Na stronie programu Interreg Europa można bezpłatnie korzystać z bazy partnerów i pomysłów na projekty. W ten sposób można sprawdzić, jakie europejskie instytucje są zainteresowane współpracą oraz jakie pomysły na projekty pojawiają się w Europie. Do bazy można się także samemu zapisać. Zgodnie z podręcznikiem programu (PDF 2,66 MB) zamieszczane informacje nie są weryfikowane przez Wspólny Sekretariat.

Także do Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, do Krajowego Punktu Kontaktowego programu Interreg Europa, zgłaszają się zagraniczne instytucje poszukujące w Polsce partnerów do międzynarodowych projektów. Informacje te przekazujemy do regionów (Urzędy Marszałkowskie). Ponadto dla polskich instytucji przygotowaliśmy formularz poszukiwania partnerów z obszaru 29 państw (UE, Norwegia, Szwajcaria), za pomocą którego mogą one przedstawić własną ofertę współpracy.