Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Krajowe Seminarium Informacyjne na temat 3. naboru projektów w programie Interreg Region Morza Bałtyckiego - Warszawa 30 listopada 2017 r.

Weź udział w seminarium informacyjnym

W związku z otwarciem trzeciego naboru projektów w priorytetach 1-3 transnarodowego programu Interreg Region Morza Bałtyckiego serdecznie zapraszamy do udziału w Krajowym Seminarium Informacyjnym, które odbędzie się 30 listopada 2017 r. w siedzibie Ministerstwa Rozwoju w Warszawie.

Podczas sesji plenarnej omówimy zasady udziału w projektach i zakres tematyczny naboru. Informacje o warunkach naboru dostępne są na głównej stronie programu. Przedstawimy również projekty już korzystające z dofinansowania programu. Wskażemy, jakie rodzaje wydatków można ponosić w projektach.

Beneficjenci trzech projektów transnarodowych: InnoFruit, BaltS@nior, Baltic TRAM podzielą się swoimi doświadczeniami z udziału w projektach transnarodowych.

Skonsultuj pomysł na projekt w Warszawie

Warunkiem złożenia wniosku projektowego w obecnym naborze jest skonsultowanie pomysłu na projekt ze Wspólnym Sekretariatem programu. W trakcie seminarium stwarzamy wyjątkową okazję do indywidualnego omówienia pomysłu na projekt w Polsce, bez konieczności podróżowania do siedziby sekretariatu do Rostocku.

Aby skorzystać z tej możliwości w Warszawie, konieczne jest wypełnienie formularza pn. Project Idea Form.

Uwaga

Pobrany plik należy zapisać na dysku, wypełnić w języku angielskim i przesłać na adres: Jan.Schmidt@interreg-baltic.eu najpóźniej do 23 listopada br. W tytule maila należy wpisać „to be consulted in Warsaw 30.11.2017”.

Po zapoznaniu się z pomysłem, pracownik sekretariatu potwierdzi godzinę konsultacji. Decydująca będzie kolejność przesłania formularzy projektowych. Konsultacje będą odbywać się w języku angielskim. Dodatkowo, osoby chętne do odbycia konsultacji proszone są o zaznaczenie tego w trakcie rejestracji on-line na seminarium, w okienku „pytanie”.

Rejestracja na seminarium informacyjne

Rejestracji na spotkanie należy dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem seminarium (PDF 313 KB).