Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

3,2,1… START! Z Mniszka na Słowacji do Krynicy-Zdroju w Polsce

Bieg 7 Dolin - VisegRun with Interreg PL-SK przeszedł do historii.

W minioną sobotę, 7 września, w ramach 10. Tauron Festiwalu Biegowego odbył się Bieg 7 Dolin - VisegRun with Interreg PL-SK. Wzięła w nim udział licząca 12 osób reprezentacja pracowników Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz członków ministerialnej Grupy Biegowej. Reprezentowali nasze ministerstwo – Partnera Biegu, dzielnie pokonując każdy odcinek 35 km górskiej trasy w Beskidzie Sądeckim.

Bieg rozpoczął się po stronie słowackiej, w Mniszku, a zakończył na deptaku w Krynicy-Zdroju. Mapa trasy biegowej na malowniczym pograniczu polsko-słowackim znajduje się poniżej:

Mapa trasy biegowej - trasa prowadziła przez miejscowości: Mniszek, Łomnica Zdrój, Wierchomla Wielka, Wierchomla Mała, Szczawnik, Runek, Krynica Zdrój

Podczas biegowych zmagań nie zabrakło sportowych emocji i ducha rywalizacji.

W Krynicy, która na trzy dni zmieniła się w miasteczko biegaczy, panowała fantastyczna atmosfera. Pomimo, że trasa była wymagająca i jej pokonanie wiązało się z dużym wysiłkiem fizycznym, uczestnicy zgodnie przyznają, że było warto podjąć ten trud. Bieg nie byłby możliwy bez zaangażowania organizacyjnego strony słowackiej, za które serdecznie dziękujemy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu.