Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Trwa drugi nabór wniosków Interreg Europa – zapraszamy na spotkania online ze Wspólnym Sekretariatem

Drugi nabór wniosków w programie Interreg Europa rozpoczął się 15 marca 2023 r. i potrwa 9 czerwca 2023 r. Nabór jest bez ograniczeń tematycznych, międzynarodowe propozycje projektowe mogą dotyczyć wszystkich zagadnień polityki spójności.

Wspólny Sekretariat (m.in. przyjmuje i ocenia wnioski o dofinansowanie) zaprasza na spotkania online, prowadzone w języku angielskim:

Sesje pytań i odpowiedzi

W formularzu rejestracyjnym prześlij dowolne pytanie dotyczące drugiego naboru wniosków. Możesz zapytać o pakiet aplikacyjny, proces składania wniosków, kwestie dotyczące budżetu lub partnerstwa itp. - wszystkie pytania są dobre! Odpowiedzi będzie można usłyszeć w trakcie sesji online prowadzonych:

Kolejne sesje pytań i odpowiedzi zaplanowano na 5 maja, 17 maja i 2 czerwca 2023 r. Będziemy o nich informować po uruchomieniu przez Wspólny Sekretariat rejestracji.

Spotkania na temat opracowywania projektu

Dołącz do spotkań online poświęconych tworzeniu międzynarodowego partnerstwa oraz metodologii projektu, a także kwestiom zarządzania, budżetu i finansów oraz komunikacji.