Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Nabór wniosków w programie Interreg Południowy Bałtyk

Drugi nabór wniosków w ramach programu Interreg Południowy Bałtyk rozpocznie się 9 maja i potrwa do 17 czerwca 2016 r. Nabór otwarty będzie dla wszystkich osi priorytetowych.

Dokumenty dla wnioskodawców

Aktualne dokumenty dla wnioskodawców, tj. zaktualizowany Podręcznik Programu oraz wzór wniosku o dofinansowanie, będą dostępne na oficjalnej stronie programu pod koniec kwietnia br. Warto jednak rozpocząć prace nad wnioskiem wcześniej.

Szkolenia

Drugiemu naborowi wniosków towarzyszyć będzie szereg szkoleń, warsztatów i konsultacji, organizowanych przez Wspólny Sekretariat oraz Punkty Kontaktowe zlokalizowane w Gdańsku, Szczecinie i Olsztynie. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco stron internetowych ww. instytucji oraz do korzystania z ich oferty. Pierwsze konsultacje już w marcu, a warsztaty już na początku kwietnia! Dane kontaktowe dostępne są na stronie programu.

Informacje o szkoleniach organizowanych w regionach można znaleźć na stronach Punktów Kontaktowych:

Konsultacje projektów

Przypominamy o możliwości konsultacji idei projektowych z pracownikami Wspólnego Sekretariatu. Więcej informacji ws. konsultacji publikowaliśmy w serwisie pod koniec stycznia.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wspólnego Sekretariatu oraz Punktów Kontaktowych. W ramach Ministerstwa Rozwoju informacji o programie udzielają: