Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Wspólne seminarium Programów Interreg Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego w Katowicach

Informacje o seminarium

Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje o Programach, dowiedzieć się, jak przygotować dobry projekt oraz na czym polega rola partnera wiodącego. Sesje plenarne i warsztaty pomogą zarówno nowicjuszom, jak i tym bardziej doświadczonym we współpracy transnarodowej. Szkolenie poprowadzą specjaliści ze Wspólnych Sekretariatów z Wiednia i Rostocku.

Swoimi doświadczeniami podzielą się przedstawiciele instytucji z Polski, które odniosły sukces we wcześniejszej edycji programu Europa Środkowa oraz uzyskały dofinansowanie w ramach 1. naboru programu Interreg Region Morza Bałtyckiego. Spotkanie będzie także okazją do uzyskania odpowiedzi na pytania.

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim, sesje plenarne będą tłumaczone na język polski.

Organizatorami spotkania są programy Interreg Region Morza Bałtyckiego i Europa Środkowa oraz Ministerstwo Rozwoju.

Rejestracja on-line nie jest już dostępna. Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, uprzejmie proszę o kontakt mailowy z Barbarą Białas - Barbara.Bialas@mr.gov.pl  Przed ostatecznym zaplanowaniem podróży, prosimy poczekać na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizator nie zwraca kosztów podróży i zakwaterowania. W przypadku rezygnacji z udziału w spotkaniu proszę o kontakt z Barbarą Białas - Barbara.Bialas@mr.gov.pl.

Dla kogo

Zaproszenie do udziału seminarium kierujemy do potencjalnych beneficjentów i partnerów wiodących projektów w ramach Programów Interreg: Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego.

Ze wsparcia programów mogą korzystać instytucje publiczne, instytucje prywatne posiadające osobowość prawną oraz organizacje międzynarodowe.

Kolejny nabór wniosków o dofinansowanie zostanie otwarty w programie Europa Środkowa w kwietniu 2016 r. Przygotowywany jest także kolejny nabór w Interreg Region Morza Bałtyckiego.

Program seminarium

Program spotkania / Draft agenda (PDF 168 KB)