Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Wspólny Sekretariat Programu INTERREG Południowy Bałtyk z siedzibą w Gdańsku poszukuje Menedżera Projektów

Do 26 września 2017 roku trwa nabór na stanowisko Menedżera Projektów we Wspólnym Sekretariacie Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 w Gdańsku. Głównym celem programu jest wzmocnienie zrównoważanego rozwoju rejonów przybrzeżnych Polski, Niemiec, Danii, Szwecji i Litwy poprzez wspólne działania zwiększające konkurencyjność regionu oraz wzmacniające integrację między ludźmi i instytucjami.

Wspólny Sekretariat daje możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez pracę w międzynarodowym środowisku, w profesjonalnym i otwartym zespole.

Zadania

Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie projektami złożonymi przez beneficjentów oraz zatwierdzonymi przez Komitet Monitorujący programu.

Wymagania

Poszukujemy osoby komunikatywnej, dobrze zorganizowanej i zorientowanej na rezultaty pracy. Nowy menedżer powinien posiadać umiejętność pracy zespołowej oraz wykonywać swoje zadania w sposób rzetelny i terminowy. 

Zgłoszenia

Aplikacje w języku angielskim (CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje) należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres rekrutacja@cpe.gov.pl lub igor.kaniecki@southbaltic.eu do 26 września 2017 r. do północy. Pełna treść ogłoszenia jest dostępna na stronie programu Południowy Bałtyk. Więcej informacji na temat naboru udziela Pani Justyna Byczek, e-mail: justyna.byczek@cpe.gov.pl oraz Pan Igor Kaniecki, e-mail: igor.kaniecki@southbaltic.eu.