Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Ruszył nabór do Programu Akceleracyjnego SpaceUP BSA!

BSA

 

Projekt BalticSatApps, współfinansowany przez program Interreg Region Morza Bałtyckiego, zaprasza wszystkie osoby/zespoły/startupy/firmy korzystające z danych satelitarnych Copernicusa, które chcą przyśpieszyć swój rozwój, zdobyć nową wiedzę i nawiązać międzynarodowe relacje do zgłaszania swoich projektów do programu Akceleracyjnego SpaceUP BSA!  

Proces akceleracji, czyli bardzo przyspieszonego postępu, ma na celu ulepszenie wybranego obszaru, istotnego z punktu widzenia rozwoju firmy lub produktu. Dla wszystkich zgłoszonych zespołów zaplanowaliśmy trzy miesiące intensywnej pracy nad projektem we współpracy z doświadczonymi mentorami, ekspertami i praktykami z przedsiębiorstw, a także inwestorami i założycielami firm, którzy służyć będą wskazówkami biznesowymi. Wsparciem służyć będą także eksperci technologiczni, którzy na co dzień pozyskują i przetwarzają dane satelitarne. 

Program obejmuje 5 zjazdów w okresie od listopada 2018 do marca 2019 roku i wymaga osobistego udziału przynajmniej jednego członka zespołu we wszystkich spotkaniach i szkoleniach, składających się na harmonogram projektu. Całość zamknięta zostanie Demo Day, podczas, którego odbędzie się prezentacja projektów przed szerszą grupą przedsiębiorców oraz inwestorów. 

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem  (PDF 1 MB), zawierającym szczegółowe dane dotyczące projektu.

Więcej informacji o projekcie w języku polskim.