Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Południowy Bałtyk: porozmawiajmy o współpracy

Wspólny Sekretariat programu Interreg Południowy Bałtyk zaprasza do udziału w corocznym wydarzeniu programu, które odbędzie się 23 i 24 maja br. w Kłajpedzie.

To litewskie miasto portowe będzie gościć potencjalnych wnioskodawców, beneficjentów projektów i ich uczestników. Konferencja jest otwarta dla naukowców, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji otoczenia biznesu oraz wszystkich zainteresowanych wzmocnieniem potencjału Morza Bałtyckiego.

Mottem przewodnim wydarzenia jest "Uwolnienie niebieskiego i zielonego potencjału rozwoju regionalnego". Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy beneficjentami i osobami zainteresowanymi tematyką zmian klimatu, przemysłu morskiego, zrównoważonej turystyki i transportu, energii odnawialnej, ekologicznych technologii.Uczestnicy wezmą udział w konferencji i dyskusyjnych sesjach tematycznych, ale również będą mieć okazję, aby poznać efekty programu. Umożliwi to udział w zaplanowanych atrakcjach: rajdzie rowerowym, rejsie statkiem, wizycie w muzeum.

Agenda spotkania i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie programu. Zachęcamy do udziału.