Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Litwa-Polska: poszukiwany pracownik Wspólnego Sekretariatu

Wspólny Sekretariat Techniczny (WST) poszukuje menedżera finansowego ds. programu (z biegłą znajomością języka polskiego oraz angielskiego).

Szczegóły oferty

 

WST oferuje możliwość pracy w Wilnie, w młodym, rozwijającym się, międzynarodowym zespole oraz konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umie jętności i kwalifikacji.

Jest to praca na cały etat (40 godzin tygodniowo) z trzymiesięcznym okresem próbnym. Szczegółowe wymagania dotyczące stanowiska oraz opis zakresu obowiązków znajdują się na stronie programu.

Aplikacje w języku angielskim (zawierające CV i list motywacyjny) można składać do 23 lutego 2017 roku (najpóźniej do tego dnia aplikacja musi wpłynąć do Wspólnego Sekretariatu Technicznego).

Procedura składania dokumentów:

Wypełnij EUROPASS CV i list motywacyjny (wzory obydwu dokumentów w języku angielskim) i wyślij dokumenty w formacie Europass pdf XML na adres: info@vilniusjts.eu najpóźniej do 23 lutego 2017 roku. Rozmowy zostaną przeprowadzone na początku marca w Warszawie. Jedynie wstępnie wybrani kandydaci zostaną na nie zaproszeni.

Dowiedz się więcej

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Panią Auksė Bernadišienė, Dyrektorem Wspólnego Sekretariatu Technicznego: aukse.bernadisiene@vilniusjts.eu.