Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne we Wrocławiu "Nabór do Sieci Transferu URBACT III"

Informacje o spotkaniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu oraz Krajowy Punkt URBACT zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące naboru do Sieci Transferu, skierowanego do miast z obszaru województwa dolnośląskiego. URBACT jest europejskim programem wymiany wiedzy i doświadczeń promującym zrównoważony rozwój miejski. Podkreśla kluczową rolę, jaką miasta odgrywają w obliczu coraz bardziej złożonych przemian społecznych. URBACT pomaga miastom wypracować praktyczne, innowacyjne i zrównoważone metody, łączące wymiary: ekonomiczny, społeczny i środowiskowy. 

Spotkanie odbędzie się we Wrocławiu 25 października 2017 r. w godz.  9.30-13.15 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Walońska 3-5).

Zgłoszenia udziału w spotkaniu we Wrocławiu należy przesyłać na adres pife@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu: 71 776 95 01. Sala, w których odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dla kogo

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Program spotkania

W związku z trwającym Naborem do Sieci Transferu, będzie możliwość uzyskania szczegółowych informacji o Programie, a także o możliwościach, jakie Program oferuje, a w szczególności w celu przekazania szczegółowych informacji o naborze do Sieci Transferu. Dodatkowo, przedstawiciel Programu Horyzont 2020 zaprezentuje możliwości uzyskania wsparcia w ramach działalności innowacyjnej czy też współpracy badawczo-rozwojowej za granicą. Na spotkaniu beneficjenci dowiedzą się również o możliwości uzyskania wsparcia oraz o planowanych naborach wniosków w przyszłym roku w ramach RPO WD 2014-2020.

Program spotkania

Organizator spotkania

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu
Wybrzeże Słowackiego 12-14
50-411 Wrocław
tel. 71 776 95 01
e-mail: pife@dolnyslask.pl